Bal-Can-Can (2005)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bal-Can-Can zdarma

Hodnocení filmu:

7.6 / 10

Film režíroval:

Darko Mitrevski  (49 let)

Producenti filmu:

Darko Mitrevski  (49 let)Alessandro Verdecchi  (74 let)Gianluca CurtiLoris CurciRobert NaskovLuisa Porrino

Hudbu k filmu vytvořil:

Kiril Dzajkovski

Kamera a efekty:

Suki Medencevic  (57 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Бал-Кан-Кан
  • Balkán-kán
  • Bal-Can-Can
  • Bir balkan komedisi

Oficiální distributor:

Partysans Film

Shlédnout Bal-Can-Can film z roku 2005 online

Krimi komedie o tom, jak propašovat balkánským podsvětím mrtvou babičku.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Bal-Can-Can

Shlédnout film Bal-Can-Can

Videosoubor: rip_bacaca_2005.wmv

Stopáž: 01:29:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Branko Djuric  (Sefket Ramadani)Nikola Kojo  (Osman Rizvanbegovic)Verica Nedeska  (The Raped Girl)Vlado Jovanovski  (Trendafil Karanfilov)Toni Mihajlovski  (Dzango Sapun)Antonella Troise  (Lara)Petar Bozovic  (Savo)Petre Arsovski  (The Gravedigger)Miodrag Krivokapic  (Veselin Kabadajic)Jelisaveta Sablic  (Zumbula)Petar Mircevski  (Homer)Emil Ruben  (Dr. Safarafov)Vladimir Endrovski  (Stipe Prkacin)Aleksandar Rusjakov  (Whitey)Dejan Acimovic  (Mate Prkacin)Adolfo Margiotta  (Santino Genovese)Zvezda Angelovska  (Ruza Karanfilova)Goran Ilic  (The Policeman)Vasko Todorov  (Vitomir)Branko Ognjanovski  (Serafim)Irena Ristic  (Veselin's Secretary)Luran Ahmeti  (Kreshnik)Aco Dukovski  (The Carpet Salesman)Dimitar Stankovski  (The Clerk)Kiril Pop Hristov  (Coro)Pance Mizimakov  (Punisa)Daniela Stojanovska  (Prkacin's Wife)Dejan Boskovic  (Jozo Prkacin)Kosta Georgievski  (Anto Prkacin)Gordana Damjanovska  (Rizvanbegovic's Wife)Risto Gusic  (Faik Rizvanbegovic)Risto Gogovski  (Sahib Rizvanbegovic)Igor Atanasov Zeko  (Meho Rizvanbegovic)Naci Saban  (Carlito)Ismet Ramadani  (Ismet)Xhevdet Jashari  (Shaban)Faton Musliu  (Fadil)Veronika Zakovska  (Nadja)Jasmina Nikuljska  (Trendafil's Teacher)Milan Bulatovic  (Customs Officer)Giacobbe Gamberini  (Italian Officer)Slobodan Ponjavic  (The Army Officer)Zorica Crnosija  (The Magistrate)Abdula Redzep Gavros  (The Martial Registrar)Slavisha Kajevski  (Boy with Mask)Emil Kostovski  (The Assasin)Ana Kostovska  (Serafim's Wife)Blazo Mitrevski  (Doctor)Viktorija Stepanovska  (Girl in the slet)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 4. 5. 2008

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Bal-Can-Can přidal do databáze uživatel dinozof, za jeho úsilí mu děkujeme. Dinozof také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »