Bal-Can-Can (2005)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bal-Can-Can zdarma

Hodnocení filmu:

7.6 / 10

Film režíroval:

Darko Mitrevski  (47 let)

Producenti filmu:

Darko Mitrevski  (47 let)Alessandro Verdecchi  (72 let)Gianluca CurtiLoris CurciRobert NaskovLuisa Porrino

Hudbu k filmu vytvořil:

Kiril Dzajkovski

Kamera a efekty:

Suki Medencevic  (55 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Бал-Кан-Кан
  • Balkán-kán
  • Bal-Can-Can
  • Bir balkan komedisi

Oficiální distributor:

Partysans Film

Shlédnout Bal-Can-Can film z roku 2005 online

Krimi komedie o tom, jak propašovat balkánským podsvětím mrtvou babičku.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Bal-Can-Can

Shlédnout film Bal-Can-Can

Videosoubor: rip_bacaca_2005.wmv

Stopáž: 01:29:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Branko Djuric  (Sefket Ramadani)Nikola Kojo  (Osman Rizvanbegovic)Verica Nedeska  (The Raped Girl)Vlado Jovanovski  (Trendafil Karanfilov)Toni Mihajlovski  (Dzango Sapun)Antonella Troise  (Lara)Petar Bozovic  (Savo)Petre Arsovski  (The Gravedigger)Miodrag Krivokapic  (Veselin Kabadajic)Jelisaveta Sablic  (Zumbula)Petar Mircevski  (Homer)Emil Ruben  (Dr. Safarafov)Vladimir Endrovski  (Stipe Prkacin)Aleksandar Rusjakov  (Whitey)Dejan Acimovic  (Mate Prkacin)Adolfo Margiotta  (Santino Genovese)Zvezda Angelovska  (Ruza Karanfilova)Goran Ilic  (The Policeman)Vasko Todorov  (Vitomir)Branko Ognjanovski  (Serafim)Irena Ristic  (Veselin's Secretary)Luran Ahmeti  (Kreshnik)Aco Dukovski  (The Carpet Salesman)Dimitar Stankovski  (The Clerk)Kiril Pop Hristov  (Coro)Pance Mizimakov  (Punisa)Daniela Stojanovska  (Prkacin's Wife)Dejan Boskovic  (Jozo Prkacin)Kosta Georgievski  (Anto Prkacin)Gordana Damjanovska  (Rizvanbegovic's Wife)Risto Gusic  (Faik Rizvanbegovic)Risto Gogovski  (Sahib Rizvanbegovic)Igor Atanasov Zeko  (Meho Rizvanbegovic)Naci Saban  (Carlito)Ismet Ramadani  (Ismet)Xhevdet Jashari  (Shaban)Faton Musliu  (Fadil)Veronika Zakovska  (Nadja)Jasmina Nikuljska  (Trendafil's Teacher)Milan Bulatovic  (Customs Officer)Giacobbe Gamberini  (Italian Officer)Slobodan Ponjavic  (The Army Officer)Zorica Crnosija  (The Magistrate)Abdula Redzep Gavros  (The Martial Registrar)Slavisha Kajevski  (Boy with Mask)Emil Kostovski  (The Assasin)Ana Kostovska  (Serafim's Wife)Blazo Mitrevski  (Doctor)Viktorija Stepanovska  (Girl in the slet)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 4. 5. 2008

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Bal-Can-Can přidal do databáze uživatel dinozof, za jeho úsilí mu děkujeme. Dinozof také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »