Berušky (1992)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Berušky zdarma

 • Rok uvedení: 1992
 • Délka filmu: 1 hod 30 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Komedie, Sportovní
 • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby

Hodnocení filmu:

4.9 / 10

Film režíroval:

Sidney J. Furie  (86 let)

Producenti filmu:

Harry BasilAlbert S. Ruddy  (89 let)Andre MorganGray FredericksonLloyd Bloom

Hudbu k filmu vytvořili:

Richard Gibbs  (64 let)D.A. YoungMichael Jay

Kamera a efekty:

Dan Burstall

Film uveden také pod názvy:

 • Katicák, avagy hajrá csajok!
 • Божьи коровки
 • Todo por mi chica
 • Monty - Immer hart am Ball
 • Panik på planen
 • Ragazze nel pallone
 • Futebol Só para Mulheres
 • Leppäkertut
 • Ladybugs

Oficiální distributor:

Ladybugs

Shlédnout Berušky film z roku 1992 online

Chester Lee se všemožně snaží být loajálním zaměstnancem, ale především touží po vyšším platu, aby mohl zajistit své snoubence i jejímu synovi lepší život. Při setkání se svým nadřízeným patřičně přehání své schopnosti, dokonce i takové, které vůbec nemá. Například nikdy nebyl fotbalovým trenérem, ale manželka šéfa si jej vybere jako vhodného kandidáta na místo trenéra dívčího fotbalového klubu, ve kterém hraje i jejich dcera. Družstvo copatých holčiček, které o fotbalu nemají ani ponětí, totiž nemůže v soutěži prorazit. Chester chce získat lepší místo, a tak nemá na vybranou. Když ovšem do družstva získá i svého nevlastního syna v dívčím převleku, rozehraje velmi riskantní hru...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Berušky

Shlédnout film Berušky

Videosoubor: 2520115289_BK_DVDRip_TreZzoR.wmv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Johna Stewart-BowdenJonathan Brandis  (Matthew)Rodney Dangerfield  (Chester Lee)Harry Basil  (D.J.)Vinessa Shaw  (Kimberly Mullen)Anne Lockhart  (Soccer Mom)Blake Clark  (Coach Bull)Chuck McCann  (Bartender)Jackée Harry  (Julie Benson)Nancy Parsons  (Coach Annie)Tommy Lasorda  (Coach Cannoli)Michael K. Osborn  (Redneck)Annette Marin  (Woman #1)Jandi Swanson  (Penny Pester)Steve Landesberg  (Dr. Von Kemp)Liz Jury  (Secretary)Jeannetta Arnette  (Glynnis Mullen)Pam Ward  (Liberal Woman)Johna Stewart  (Sally Anne Welfelt)Timothy Rice  (Man #1)Sue Leiser  (Woman #2)Ilene Graff  (Bess)Susan Damante  (First Aid Woman)David Chan  (Softball Player #1)Chris Gunn  (Paul)Tom Parks  (Dave Mullen)Crystal Cooke  (Nancy Larimer)Jennifer Frances Lee  (Carmelita Chu)Vanessa Monique Rossel  (Tina Velez)Carolyn McCabe  (Mrs. Yollick)E.D. Tyree  (Soda Shop Counterman)Mindy Wolpa  (Saleslady)Rita Kinsey  (Elderly Woman)Leonard Wilson  (Man #2)Thomas Russel Anderson  (Man #3)G. Suzie Stewart  (Ladybug Mom)Jon Bowman  (Referee #1)Meghan Christine Muir  (Referee #2)Emilio Romero  (Referee #3)Sarah K. Deigert  (Flame Player)Tia Marlier  (Singer)Suzanne Nelson  (Singer)Lorrie Singer  (Singer)Matthew Shea  (Softball Player #2)Jon Welden James  (Softball Player #3)David Taylor  (Guard)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 26. 6. 1992
 • USA 27. 3. 1992

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Berušky přidal do databáze uživatel natalienkaaa, za jeho úsilí mu děkujeme. Natalienkaaa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »