Respirar (2000)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Respirar zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

António Ferreira  (50 let)

Shlédnout Respirar film z roku 2000 online

Respirar

Shlédnout film Respirar

Videosoubor: rip_re_2000.webm

Stopáž: 00:45:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Cleia AlmeidaJoana CostaGlória FerreiraAlexandre Pinto


Film Respirar přidal do databáze uživatel ada123, za jeho úsilí mu děkujeme. Ada123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »