Dalziel a Pascoe: Čas odejít (1999)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Dalziel a Pascoe: Čas odejít zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.7 / 10

TV Film režíroval:

Suri Krishnamma  (60 let)

Shlédnout Dalziel a Pascoe: Čas odejít tv film z roku 1999 online

Dalziel a Pascoe: Čas odejít

Shlédnout tv film Dalziel a Pascoe: Čas odejít

Videosoubor: rip_dapaasod_1999.wmv

Stopáž: 01:35:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Olegar FedoroEmily CorrieColin BuchananWarren ClarkeDavid RoyleSarah-Jane PottsJo-Anne StockhamFred Pearson


Film Dalziel a Pascoe: Čas odejít přidal do databáze uživatel ghost2, za jeho úsilí mu děkujeme. Ghost2 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »