Conseil de pipelet, Le (1908)

Dnes je 28.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Conseil de pipelet, Le zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Georges Méliès  (†76 let)

Shlédnout Conseil de pipelet, Le film z roku 1908 online

Conseil de pipelet, Le

Shlédnout film Conseil de pipelet, Le

Videosoubor: ConseilDePipeletLe-DVD-HiGH.mpeg

Stopáž: 00:00:55 Přehrát film ZDARMA


Film Conseil de pipelet, Le přidal do databáze uživatel Mat, za jeho úsilí mu děkujeme. Mat také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Život je cesta

Život je cesta

Něžný milostný příběh, napínavé psychologické drama, inspirativní fyzická a duševní proměna – tím vším online film je a navíc i milníkem v kariéře Bette Davis, jíž přinesl už šestou nominaci na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Kouzelným způsobem tu ztělesňuje Charlotte Valeovou, starou pannu, která se vzepře své dominantní matce (Gladys Cooper, také nominována na Oscara), aby objevila lásku, smutek a nakonec spokojenost... shlédnout film »

Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »