Šaolin: Škola bojových umění (1974)

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Šaolin: Škola bojových umění zdarma

 • Rok uvedení: 1974
 • Délka filmu: 1 hod 46 min
 • Země původu:  Hong Kong,  Tchaj-wan
 • Originální jazyk: Mandarin
 • Žánr: Akční
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.3 / 10

Film režíroval:

Cheh Chang  (†79 let)

Kamera a efekty:

Mu

Film uveden také pod názvy:

 • Five Fingers of Death
 • Shaolin Martial Arts
 • I giganti del karaté
 • Hung kuen yue wing chun
 • Hong quan yu yong chun

Oficiální distributor:

Chang's Film Company

Shlédnout Šaolin: Škola bojových umění film z roku 1974 online

Podlý klan Manču se pevně rozhodl zbavit Čínu všech rivalů ovládajících kung fu – pouze prastará šaolinská škola vydrží a dále odporuje. Když jsou její nejlepší bojovníci zavražděni dvěma bezohlednými zabijáky najatými Mančuy, šaolinové se v zoufalství obrátí na staré mistry, aby se naučili ty nejtajnější disciplíny bojových umění – ty jediné styly a taktiky, které by mohly porazit jejich obludné nepřátele. Po měsících trýznivého tréninku se střetnou bojové styly Tygra a Jeřába s Mančuskou smrtelnou technikou Ocelové kůže v krvavé bitvě na smrt.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Šaolin: Škola bojových umění

Shlédnout film Šaolin: Škola bojových umění

Videosoubor: saolin_skola_bojovych_umeni_1974.wmv

Stopáž: 01:45:16 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Chia Hui Liu  (Ho Chen)Hin Sing 'Billy' TangKwok Kuen ChanSheng Fu  (Li Yao)Wang Lung Wei  (Yu Pi)Siu Tien Yuen  (Master Liang Hung)Chia Yung LiuJamie LukFung Hak OnHa HuangFat WanNan Chiang  (Ying)Yi Feng  (Yen Tung)Stephan YipYiWai LoHsia HsuKa  (Pa Kang)HarkChiang WangShu Tong WongPai  (Pai)Tao ChiangYunzhong Li  (Yun)Yen Tsan Tang  (Mai Han)Tien Lung ChenKuan  (Chen Pao)Ti Lu  (Lin Tsan)Man  (Ah)Yi Ling Chen  (Lin Chen)Chen

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Šaolin: Škola bojových umění přidal do databáze uživatel blackknight, za jeho úsilí mu děkujeme. Blackknight také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »