Omnibus des toqués blancs et noirs, L' (1901)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Omnibus des toqués blancs et noirs, L' zdarma

Hodnocení filmu:

6.2 / 10

Film režíroval:

Georges Méliès  (†76 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Off to Bloomingdale Asylum
  • Off to Bedlam
  • The Darktown Comedians' Trip to Paris
  • L'omnibus des toqués blancs et noirs

Oficiální distributor:

Star-Film

Shlédnout Omnibus des toqués blancs et noirs, L' film z roku 1901 online

Omnibus des toqués blancs et noirs, L'

Shlédnout film Omnibus des toqués blancs et noirs, L'

Videosoubor: rip_omdetobletno_1901.wmv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Omnibus des toqués blancs et noirs, L' přidal do databáze uživatel SaskaV, za jeho úsilí mu děkujeme. SaskaV také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »