Smrť šitá na mieru (1979)

Dnes je 16.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Smrť šitá na mieru zdarma

  • Rok uvedení: 1979
  • Délka filmu: 1 hod 24 min
  • Země původu:  Československo
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

7.2 / 10

Film režíroval:

Martin Hollý ml.  (†73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zdeněk Liška  (†61 let)

Kamera a efekty:

Karol Krška  (†69 let)Karol Krska  (98 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Smrt sitá na mieru

Shlédnout Smrť šitá na mieru film z roku 1979 online

Slovenský film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom. Aby uchránil svoju rodinu pred existenčným krachom a zabezpečil im nárok na svoju životnú poistku, musí umrieť spôsobom, ktorý v poisťovni vzbudí podozrenie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Smrť šitá na mieru

Shlédnout film Smrť šitá na mieru

Videosoubor: rip_smitnami_1979.mp4

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Květa FialováMilan KišJiří HolýVlado MüllerLuděk KopřivaIvan PalúchVáclav SloupVladimír KostovičŠtefan KožkaJán KramárBohuslav DrozdHana KováčikováFrantišek DibarboraJuraj ĎurdiakElo RomančíkJaroslav RozsívalNorina BobrovskáOlga Želenská-DrápalováBenjamín MichalskýNorbert Jaborek


Film Smrť šitá na mieru přidal do databáze uživatel tatiana27, za jeho úsilí mu děkujeme. Tatiana27 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kolik příběhů má den

Kolik příběhů má den

První celovečerní online film na světě, který je natočený fotoaparáty. Ostrava, město před našima očima. Unikátní časosběrná dokumentární koláž o proměně ocelového srdce republiky v město barev, kontrastů, industriální nostalgie i nejmodernější architektury. Pro Českou televizi vyrobilo Mr. A-Z Production a QQ Studio Ostrava. Na vzniku filmu se podílelo 22 fotografů, zejména však: Vladimír Mráz, Jan Kostera, Lubomír Chmelař, Antonín Genser, Pavel Kotala a další. Scénář, střih a režie: Vladimír Mráz, hudba: Dalibor Mráz (16 let!)... shlédnout film »

Mezi námi děvčaty

Mezi námi děvčaty

Dvoudílný online film Mezi námi děvčaty je chápavým pohledem na ženské vztahy začátku 21. století. Je sestaven ze čtyř samostatných příběhů kolem doktorky psychiatrie Beth Noonanové, která naslouchá snům, touhám, nočním můrám i strachu současných žen. Téma podtrhují vynikající herecké výkony celé plejády ženských hereckých hvězd. Ve filmu uvidíme například Miu Farrow, Kate Capshawovou, Stockard Channingovou či Rebeccu De Mornayovou. shlédnout film »