Smrť šitá na mieru (1979)

Dnes je 19.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Smrť šitá na mieru zdarma

  • Rok uvedení: 1979
  • Délka filmu: 1 hod 24 min
  • Země původu:  Československo
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

7.2 / 10

Film režíroval:

Martin Hollý ml.  (†73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zdeněk Liška  (†61 let)

Kamera a efekty:

Karol Krška  (†69 let)Karol Krska  (98 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Smrt sitá na mieru

Shlédnout Smrť šitá na mieru film z roku 1979 online

Slovenský film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom. Aby uchránil svoju rodinu pred existenčným krachom a zabezpečil im nárok na svoju životnú poistku, musí umrieť spôsobom, ktorý v poisťovni vzbudí podozrenie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Smrť šitá na mieru

Shlédnout film Smrť šitá na mieru

Videosoubor: rip_smitnami_1979.mp4

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Květa FialováMilan KišJiří HolýVlado MüllerLuděk KopřivaIvan PalúchVáclav SloupVladimír KostovičŠtefan KožkaJán KramárBohuslav DrozdHana KováčikováFrantišek DibarboraJuraj ĎurdiakElo RomančíkJaroslav RozsívalNorina BobrovskáOlga Želenská-DrápalováBenjamín MichalskýNorbert Jaborek


Film Smrť šitá na mieru přidal do databáze uživatel tatiana27, za jeho úsilí mu děkujeme. Tatiana27 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »

Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »