Smrť šitá na mieru (1979)

Dnes je 29.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Smrť šitá na mieru zdarma

  • Rok uvedení: 1979
  • Délka filmu: 1 hod 24 min
  • Země původu:  Československo
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

7.2 / 10

Film režíroval:

Martin Hollý ml.  (†73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zdeněk Liška  (†61 let)

Kamera a efekty:

Karol Krška  (†69 let)Karol Krska  (100 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Smrt sitá na mieru

Shlédnout Smrť šitá na mieru film z roku 1979 online

Slovenský film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom. Aby uchránil svoju rodinu pred existenčným krachom a zabezpečil im nárok na svoju životnú poistku, musí umrieť spôsobom, ktorý v poisťovni vzbudí podozrenie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Smrť šitá na mieru

Shlédnout film Smrť šitá na mieru

Videosoubor: rip_smitnami_1979.mp4

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Květa FialováMilan KišJiří HolýVlado MüllerLuděk KopřivaIvan PalúchVáclav SloupVladimír KostovičŠtefan KožkaJán KramárBohuslav DrozdHana KováčikováFrantišek DibarboraJuraj ĎurdiakElo RomančíkJaroslav RozsívalNorina BobrovskáOlga Želenská-DrápalováBenjamín MichalskýNorbert Jaborek


Film Smrť šitá na mieru přidal do databáze uživatel tatiana27, za jeho úsilí mu děkujeme. Tatiana27 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Město Zero

Město Zero

Režisér Karen Šachnazarov již od studentských let spolupracuje se scenáristou Alexandrem Boroďanským. Z jejich spolupráce vznikl i online film Město Zero. Jednoho dne přijede vlakem do obyčejného anonymního města (odtud i název filmu) inženýr Alexej Varakin, aby vyřídil v místní továrně obyčejnou obchodní záležitost. Události však nabývají naprosto odlišných forem, než by se dalo očekávat... shlédnout film »