Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Apex zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka filmu: 1 hod 38 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Sci-Fi
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

4.8 / 10

Film režírovali:

Phillip J. Roth  (60 let)Phillip J. Roth  (60 let)

Producenti filmu:

Jeffery BeachTalaat CaptanGary LoContiGary Jude Burkart

Hudbu k filmu vytvořili:

Jim Goodwin

Kamera a efekty:

Mark W. Gray

Film uveden také pod názvy:

 • Apex
 • APEX: Protypi monada exontosis
 • A.P.E.X.

Oficiální distributor:

Green Communications

Shlédnout Apex film z roku 1994 online

Apex

Shlédnout film Apex

Videosoubor: Apex.mov

Stopáž: 01:37:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kathleen Randazzo  (1973 Mother)Kristin Norton  (Johnson)Richard Hench  (Scavenger)Marcus Aurelius  (Taylor)David Jean Thomas  (Dr. Elgin)Adam Lawson  (Rasheed)Lisa Ann Russell  (Natasha Sinclair)Joe Zimmerman  (Scavenger)J Bartell  (Transport Leader)Natasha Roth  (Desert Child)Mitchell Cox  (Shepherd)Richard Keats  (NicholSinclair)Jay Irwin  (Gunney)Robert Tossberg  (1973 Father)Suzi Mealing  (Desert Wife)Jeffre Phillips  (Scavenger)Gordon Capps  (Apex Robot)Brian Richard Peck  (Desert Rat)Anna B. Choi  (Mishima)Kareem H. Captan  (Joey)Merle Nicks  (Old Man)Randy Kagan  (Night Soldier)Tony Gugliuzza  (Night Soldier)Jose Ontiveros  (Night Soldier)Robert J. Marino  (Scavenger)Gary Moran  (Scavenger)Jack Barrett Phelan  (Apex Robot)Steven Michael  (Apex Robot)Todd James  (Apex Robot)Eric Gordon  (Apex Robot)Tom Fellon  (Apex Robot)Rich Kennedy  (Apex Robot)Marcia Swayze  (Voice)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (15)Německo (16)USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 4. 3. 1994

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Terminátor  (1984)Apokalypsa  (1979)Tanec s vlky  (1990)Psanec Josey Wales  (1976)Most přes řeku Kwai  (1957)Olověná vesta  (1987)Tři veteráni  (1984)Pán prstenů: Dvě věže  (2002)Divoká banda  (1969)


Film Apex přidal do databáze uživatel bubllinka, za jeho úsilí mu děkujeme. Bubllinka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »