Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Apex zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka filmu: 1 hod 38 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Sci-Fi
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

4.8 / 10

Film režírovali:

Phillip J. Roth  (60 let)Phillip J. Roth  (60 let)

Producenti filmu:

Jeffery BeachTalaat CaptanGary LoContiGary Jude Burkart

Hudbu k filmu vytvořili:

Jim Goodwin

Kamera a efekty:

Mark W. Gray

Film uveden také pod názvy:

 • Apex
 • APEX: Protypi monada exontosis
 • A.P.E.X.

Oficiální distributor:

Green Communications

Shlédnout Apex film z roku 1994 online

Apex

Shlédnout film Apex

Videosoubor: Apex.mov

Stopáž: 01:37:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kathleen Randazzo  (1973 Mother)Kristin Norton  (Johnson)Richard Hench  (Scavenger)Marcus Aurelius  (Taylor)David Jean Thomas  (Dr. Elgin)Adam Lawson  (Rasheed)Lisa Ann Russell  (Natasha Sinclair)Joe Zimmerman  (Scavenger)J Bartell  (Transport Leader)Natasha Roth  (Desert Child)Mitchell Cox  (Shepherd)Richard Keats  (NicholSinclair)Jay Irwin  (Gunney)Robert Tossberg  (1973 Father)Suzi Mealing  (Desert Wife)Jeffre Phillips  (Scavenger)Gordon Capps  (Apex Robot)Brian Richard Peck  (Desert Rat)Anna B. Choi  (Mishima)Kareem H. Captan  (Joey)Merle Nicks  (Old Man)Randy Kagan  (Night Soldier)Tony Gugliuzza  (Night Soldier)Jose Ontiveros  (Night Soldier)Robert J. Marino  (Scavenger)Gary Moran  (Scavenger)Jack Barrett Phelan  (Apex Robot)Steven Michael  (Apex Robot)Todd James  (Apex Robot)Eric Gordon  (Apex Robot)Tom Fellon  (Apex Robot)Rich Kennedy  (Apex Robot)Marcia Swayze  (Voice)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (15)Německo (16)USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 4. 3. 1994

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Terminátor  (1984)Apokalypsa  (1979)Tanec s vlky  (1990)Lásky jedné plavovlásky  (1965)Psanec Josey Wales  (1976)Most přes řeku Kwai  (1957)Olověná vesta  (1987)Tři veteráni  (1984)Pán prstenů: Dvě věže  (2002)


Film Apex přidal do databáze uživatel bubllinka, za jeho úsilí mu děkujeme. Bubllinka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »