Záhada modrého pokoje (1932)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Záhada modrého pokoje zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Erich Engels  (130 let)

Producent filmu:

Erich Engels  (130 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Heinz Letton

Kamera a efekty:

Hugo von Kaweczynski  (135 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El misterio del cuarto azul
  • Geheimnis des blauen Zimmers

Oficiální distributor:

Engels & Schmidt Tonfilm GmbH

Shlédnout Záhada modrého pokoje film z roku 1932 online

O modrém pokoji, kde záhadně mizí lidé...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Záhada modrého pokoje

Shlédnout film Záhada modrého pokoje

Videosoubor: ZahadaModrehoPokoje.ogv

Stopáž: 01:12:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hans Adalbert Schlettow  (Marineoffizier Axel Brinck)Theodor Loos  (Robert von Hellberg)Wolfgang Staudte  (Frank Frber)Oskar Sima  (Kriminalkommissar Schuster)Betty Bird  (Zofe Betty)Gerhard Dammann  (Kriminalbeamter Krger)Bernhard Goetzke  (Fremder)Reinhold Bernt  (Chauffeur Max)Paul Henckels  (Diener Paul)Else Elster  (Irene von Hellberg)Peter Wolff  (ThomBrandt)Else Wunsch  (Dienstmdchen Marie)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 13. 12. 1932

Film Záhada modrého pokoje přidal do databáze uživatel pestric, za jeho úsilí mu děkujeme. Pestric také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »