Záhada modrého pokoje (1932)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Záhada modrého pokoje zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Erich Engels  (130 let)

Producent filmu:

Erich Engels  (130 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Heinz Letton

Kamera a efekty:

Hugo von Kaweczynski  (135 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El misterio del cuarto azul
  • Geheimnis des blauen Zimmers

Oficiální distributor:

Engels & Schmidt Tonfilm GmbH

Shlédnout Záhada modrého pokoje film z roku 1932 online

O modrém pokoji, kde záhadně mizí lidé...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Záhada modrého pokoje

Shlédnout film Záhada modrého pokoje

Videosoubor: ZahadaModrehoPokoje.ogv

Stopáž: 01:12:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hans Adalbert Schlettow  (Marineoffizier Axel Brinck)Theodor Loos  (Robert von Hellberg)Wolfgang Staudte  (Frank Frber)Oskar Sima  (Kriminalkommissar Schuster)Betty Bird  (Zofe Betty)Gerhard Dammann  (Kriminalbeamter Krger)Bernhard Goetzke  (Fremder)Reinhold Bernt  (Chauffeur Max)Paul Henckels  (Diener Paul)Else Elster  (Irene von Hellberg)Peter Wolff  (ThomBrandt)Else Wunsch  (Dienstmdchen Marie)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 13. 12. 1932

Film Záhada modrého pokoje přidal do databáze uživatel pestric, za jeho úsilí mu děkujeme. Pestric také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »