Záhada modrého pokoje (1932)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Záhada modrého pokoje zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Erich Engels  (130 let)

Producent filmu:

Erich Engels  (130 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Heinz Letton

Kamera a efekty:

Hugo von Kaweczynski  (136 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El misterio del cuarto azul
  • Geheimnis des blauen Zimmers

Oficiální distributor:

Engels & Schmidt Tonfilm GmbH

Shlédnout Záhada modrého pokoje film z roku 1932 online

O modrém pokoji, kde záhadně mizí lidé...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Záhada modrého pokoje

Shlédnout film Záhada modrého pokoje

Videosoubor: ZahadaModrehoPokoje.ogv

Stopáž: 01:12:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hans Adalbert Schlettow  (Marineoffizier Axel Brinck)Theodor Loos  (Robert von Hellberg)Wolfgang Staudte  (Frank Frber)Oskar Sima  (Kriminalkommissar Schuster)Betty Bird  (Zofe Betty)Gerhard Dammann  (Kriminalbeamter Krger)Bernhard Goetzke  (Fremder)Reinhold Bernt  (Chauffeur Max)Paul Henckels  (Diener Paul)Else Elster  (Irene von Hellberg)Peter Wolff  (ThomBrandt)Else Wunsch  (Dienstmdchen Marie)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 13. 12. 1932

Film Záhada modrého pokoje přidal do databáze uživatel pestric, za jeho úsilí mu děkujeme. Pestric také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »