Lovesick (1911)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Lovesick zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Shlédnout Lovesick film z roku 1911 online

Lovesick

Shlédnout film Lovesick

Videosoubor: Lovesick.mov

Stopáž: 01:32:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

King BaggotJacob TierneyJessica ParéJay BaruchelSarah ThompsonSarah Constible


Film Lovesick přidal do databáze uživatel pitingo177, za jeho úsilí mu děkujeme. Pitingo177 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »