Černí bojovníci (2003)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Černí bojovníci zdarma

 • Rok uvedení: 2003
 • Délka tv filmu: 1 hod 36 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

6.4 / 10

TV Film režíroval:

Bill Duke  (77 let)

Producenti tv filmu:

Robert Rehme  (85 let)Nick GrilloMark Anthony Little

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Michel Colombier  (†66 let)

Kamera a efekty:

Ron Stannett

TV Film uveden také pod názvy:

 • Deacons for defense - Lotta per la libertà
 • A védelem diakónusai
 • Légitime défense
 • Em Defesa dos Nossos
 • Deacons for Defense (2003) (TV)

Shlédnout Černí bojovníci tv film z roku 2003 online

Černošský otec rodiny odmítá bojovat za svá občanská práva do chvíle, kdy je ohrožena při demonstraci jeho dcera. Teď je jeho postoj jasný - agresivní a ozbrojený. Píše se rok 1965 a v městečku Bogalusa v Louisianě dostávají černoši stále jen podřadnou, špatně placenou práci. Ku-klux-klan v této části země je zvlášť krutý, a tak není divu, že se černý otec rodiny Marcus Clay odmítá angažovat v Lize za občanská práva, kterou sem přijeli podpořit ze severu dva právníci Dean a Hillibrand. Postoj černého Claye se ale změní v momentě, kdy je zatčen a zbit za to, že se snažil chránit během jednoho protestu před policisty svou dceru Lucille. Až dosud hodný a poslušný "negr" kolem sebe zorganizuje proti Klanu ozbrojenou černošskou skupinu. Zbraně v rukou se ale pranic nelíbí právníkovi Deanovi, který ví, že napětí ve městě přerůstá v boj na život a smrt...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Černí bojovníci

Shlédnout tv film Černí bojovníci

Videosoubor: cerni_bojovnici_highH264.mkv

Stopáž: 01:34:09 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Forest Whitaker  (Marcus Clay)Ossie Davis  (Reverend 'Rev' Gregory)Boyd Banks  (Weber)Jonathan Silverman  (Michael Deane)Beau Starr  (Neely)Daniel Kash  (Slocum)Khafre ArmatradingMpho Koaho  (Baily)Quancetia Hamilton  (Woman)Melanie Nicholls-King  (Rose Clay)Marcus Johnson  (Young Marcus)Tyrone Benskin  (Archie)Alan C. Peterson  (Gower)Paul Benjamin  (Otis)Charles W. Gray  (Henry Savoy)Francis X. McCarthy  (Christenberry)Jonathan Potts  (Garrison)Rufus Crawford  (Deacon)Stan Coles  (Highsmith)Calvin Green  (Joshua)Craig Eldridge  (US Attorney)Joe Bostick  (City Attorney)Matt Birman  (Rioter)Tim Burd  (Lester Conley)Gene Mack  (T.J.)Paulette Sinclair  (Manager)James Carroll  (Martinson)Brian Paul  (Holden)Jefferson Mappin  (Kenner)Paulino Nunes  (Lawson)Ann Holloway  (Onlooker)Chris Britton  (William Chase)Patricia Shirley  (Church Singer)David Black  (Alphin)Mel Downey  (Ceo)Serena Lee  (Lucille Clay)Khafre Armatrading  (Brooks Clay)Adam Weiner  (Charles Hillibrand)Aaron Walpole  (Jimmy)George Randolph  (Man)Shawn Corbett  (Federal Agent)Sharon Riley  (Church Singer)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 16. 2. 2003

Film Černí bojovníci přidal do databáze uživatel 00teddy00, za jeho úsilí mu děkujeme. 00teddy00 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »