Es kommt ein Tag (1950)

Dnes je 29.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Es kommt ein Tag zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Rudolf Jugert  (†72 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Norbert Schultze  (†92 let)

Shlédnout Es kommt ein Tag film z roku 1950 online

Es kommt ein Tag

Shlédnout film Es kommt ein Tag

Videosoubor: 2391140851_EKET_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 01:32:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Maria SchellDieter BorscheLil DagoverErnst LegalGustav Knuth


Film Es kommt ein Tag přidal do databáze uživatel Emirates, za jeho úsilí mu děkujeme. Emirates také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »

André Techiné

André Techiné

Od Valencie po Paříž, od chození do kina až po praktické detaily filmové režie, André Téchiné představuje svou kariéru filmového režiséra období „po Nové vlně“: své okouzlení filmy zdarma Jacquese Demyho, lásku k americké kinematografii šedesátých let, první online film Vzpomínky na Francii (1975), natočený v jeho rodném městě, film Místo zločinu (1986), své setkání s Jeanne Moreau, Catherine Deneuve atd. V kontrastu k tomuto rozhovoru film představí divákům také Jacquese Nolota, dlouholetého Téchiného přítele, herce a scenáristu filmů La Matiouette (1983) a Nelíbám (1991)... shlédnout film »