Jaroslav Moudrý (1982)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Jaroslav Moudrý zdarma

Hodnocení filmu:

7.2 / 10

Film režíroval:

Grigori Kokhan  (89 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Yevgeni Stankovich  (78 let)

Kamera a efekty:

Feliks Gilevich

Film uveden také pod názvy:

  • Jaroslaw Madry
  • Yaroslav the Wise
  • Jarowlaw, der Weise
  • Jaroslav viisas
  • Jaroslaw der Weise
  • Bölcs Jaroszláv
  • Yaroslav Mudry

Oficiální distributor:

Dovzhenko Film Studios

Shlédnout Jaroslav Moudrý film z roku 1982 online

Jaroslav Moudrý

Shlédnout film Jaroslav Moudrý

Videosoubor: 4189802728_JM_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 02:37:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Olegar Fedoro  (Metropolitanate of Byzantium)Nikolaj Griňko  (Nikon)Konstantin Stepankov  (Prince)Vatslav DvoržeckijPjotr Veljaminov  (Prince Vladimir)Leonid Filatov  (Governor Tverdislav)Lembit UlfsakAndrej CharitonovOleg Fedulov  (Marksman)Aleksandr KarinYuri Muravitsky  (Grand Prince Yaroslav)Aleksandr BystrushkinVsevolod GavrilovLyudmila Smorodina  (Yaroslav's wife Ingigerda)Oleg DrachNikolai BabenkoBoris StavitskyOlga BelyavskayaNikolai BelyjTatyana Kondyreva  (Lyubava)


Film Jaroslav Moudrý přidal do databáze uživatel bara_cerna, za jeho úsilí mu děkujeme. Bara_cerna také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »