Départ en voiture (1895)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Départ en voiture zdarma

Hodnocení filmu:

5.7 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Départ en voiture

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Départ en voiture film z roku 1895 online

Départ en voiture

Shlédnout film Départ en voiture

Videosoubor: DepartEnVoiture.mpg

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA


Film Départ en voiture přidal do databáze uživatel Ajuliik22, za jeho úsilí mu děkujeme. Ajuliik22 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »