The Haunted House (1911)

Dnes je 19.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Haunted House zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout The Haunted House film z roku 1911 online

The Haunted House

Shlédnout film The Haunted House

Videosoubor: rip_thhaho_1911.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

King Baggot


Film The Haunted House přidal do databáze uživatel malkin71, za jeho úsilí mu děkujeme. Malkin71 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Létající Clipper

Létající Clipper

Unikátní dokumentární online film o cestě jachty FLYING CLIPPER po světových mořích je unikátní možností navštívit nejkrásnější místa planety v době, kdy nebyla ještě přeplněná turisty a kdy cestování bylo pořád velkým i nohdy nebezpečným dobrodružstvím Online film nabízí nejenom skvělé záběry, ale i nádhernou hudbu (k filmu vyšel i Soundtrack) a velmi vtipný komentář. shlédnout film »