Dangerous Curve Ahead (1921)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dangerous Curve Ahead zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Komedie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

E. Mason Hopper  (†81 let)

Kamera a efekty:

John J. Mescall  (†63 let)

Shlédnout Dangerous Curve Ahead film z roku 1921 online

Dangerous Curve Ahead

Shlédnout film Dangerous Curve Ahead

Videosoubor: DangerousCurveAhead-XVid.avi

Stopáž: 00:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kate LesterRichard Dix


Film Dangerous Curve Ahead přidal do databáze uživatel danin, za jeho úsilí mu děkujeme. Danin také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »