Dangerous Curve Ahead (1921)

Dnes je 19.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dangerous Curve Ahead zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Komedie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

E. Mason Hopper  (†81 let)

Kamera a efekty:

John J. Mescall  (†63 let)

Shlédnout Dangerous Curve Ahead film z roku 1921 online

Dangerous Curve Ahead

Shlédnout film Dangerous Curve Ahead

Videosoubor: DangerousCurveAhead-XVid.avi

Stopáž: 00:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kate LesterRichard Dix


Film Dangerous Curve Ahead přidal do databáze uživatel danin, za jeho úsilí mu děkujeme. Danin také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Létající Clipper

Létající Clipper

Unikátní dokumentární online film o cestě jachty FLYING CLIPPER po světových mořích je unikátní možností navštívit nejkrásnější místa planety v době, kdy nebyla ještě přeplněná turisty a kdy cestování bylo pořád velkým i nohdy nebezpečným dobrodružstvím Online film nabízí nejenom skvělé záběry, ale i nádhernou hudbu (k filmu vyšel i Soundtrack) a velmi vtipný komentář. shlédnout film »