Dangerous Curve Ahead (1921)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dangerous Curve Ahead zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Komedie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

E. Mason Hopper  (†81 let)

Kamera a efekty:

John J. Mescall  (†63 let)

Shlédnout Dangerous Curve Ahead film z roku 1921 online

Dangerous Curve Ahead

Shlédnout film Dangerous Curve Ahead

Videosoubor: DangerousCurveAhead-XVid.avi

Stopáž: 00:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kate LesterRichard Dix


Film Dangerous Curve Ahead přidal do databáze uživatel danin, za jeho úsilí mu děkujeme. Danin také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »