Dangerous Curve Ahead (1921)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dangerous Curve Ahead zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Komedie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

E. Mason Hopper  (†81 let)

Kamera a efekty:

John J. Mescall  (†63 let)

Shlédnout Dangerous Curve Ahead film z roku 1921 online

Dangerous Curve Ahead

Shlédnout film Dangerous Curve Ahead

Videosoubor: DangerousCurveAhead-XVid.avi

Stopáž: 00:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kate LesterRichard Dix


Film Dangerous Curve Ahead přidal do databáze uživatel danin, za jeho úsilí mu děkujeme. Danin také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »