Bob Mathias Story, The (1954)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bob Mathias Story, The zdarma

 • Rok uvedení: 1954
 • Délka filmu: 1 hod 20 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Sportovní, Životopisný
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Francis D. Lyon  (†91 let)

Producenti filmu:

James L. FallonWilliam E. Selwyn

Hudbu k filmu vytvořil:

Leith Stevens  (†61 let)

Kamera a efekty:

Ellsworth Fredericks  (†89 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Flaming Torch
 • À Conquista da Glória
 • The Bob Mathias Story

Oficiální distributor:

Allied Artists Pictures

Shlédnout Bob Mathias Story, The film z roku 1954 online

Bob Mathias Story, The

Shlédnout film Bob Mathias Story, The

Videosoubor: BobMathiasStoryThe.flv

Stopáž: 01:19:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

William Conrad  (Vyprávěč)Anne Kimbell  (Sally)Ann Doran  (Mrs. Lillian Mathias)Ward Bond  (Coach Virgil Jackson)Paavo Nurmi  (Paavo Nurmi)Diane Jergens  (Pat Mathias)Harry Lauter  (Irving Mondschein)Paul Bryar  (Bill Andrews)Sam Harris  (1948 Olympics Spectator)Harold Miller  (1948 Olympics Spectator)Howard Petrie  (Dr. Charles Mathias)Cosmo Sardo  (1948 Olympics Spectator)Jonathan Hole  (Olympics Reporter)William Tannen  (Olympics Reporter)Robert Nichols  (Stanford Football Player)John Pickard  (1948 Olympics Reporter)Frank Gifford  (Frank Gifford)Tom Hanlon  (Football Game Announcer)Alan Reynolds  (Olympics Reporter)Bob Mathias  (Bob Mathias)Melba Mathias  (Melba Mathias)Milton Campbell  (Milton Campbell)Sammy Lee  (Sammy Lee)Pat McCormick  (Pat McCormick)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 24. 10. 1954

Film Bob Mathias Story, The přidal do databáze uživatel ketrinn, za jeho úsilí mu děkujeme. Ketrinn také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »