Bob Mathias Story, The (1954)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bob Mathias Story, The zdarma

 • Rok uvedení: 1954
 • Délka filmu: 1 hod 20 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Sportovní, Životopisný
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Francis D. Lyon  (†91 let)

Producenti filmu:

James L. FallonWilliam E. Selwyn

Hudbu k filmu vytvořil:

Leith Stevens  (†61 let)

Kamera a efekty:

Ellsworth Fredericks  (†89 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Flaming Torch
 • À Conquista da Glória
 • The Bob Mathias Story

Oficiální distributor:

Allied Artists Pictures

Shlédnout Bob Mathias Story, The film z roku 1954 online

Bob Mathias Story, The

Shlédnout film Bob Mathias Story, The

Videosoubor: BobMathiasStoryThe.flv

Stopáž: 01:19:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

William Conrad  (Vyprávěč)Anne Kimbell  (Sally)Ann Doran  (Mrs. Lillian Mathias)Ward Bond  (Coach Virgil Jackson)Paavo Nurmi  (Paavo Nurmi)Diane Jergens  (Pat Mathias)Harry Lauter  (Irving Mondschein)Paul Bryar  (Bill Andrews)Sam Harris  (1948 Olympics Spectator)Harold Miller  (1948 Olympics Spectator)Howard Petrie  (Dr. Charles Mathias)Cosmo Sardo  (1948 Olympics Spectator)Jonathan Hole  (Olympics Reporter)William Tannen  (Olympics Reporter)Robert Nichols  (Stanford Football Player)John Pickard  (1948 Olympics Reporter)Frank Gifford  (Frank Gifford)Tom Hanlon  (Football Game Announcer)Alan Reynolds  (Olympics Reporter)Bob Mathias  (Bob Mathias)Melba Mathias  (Melba Mathias)Milton Campbell  (Milton Campbell)Sammy Lee  (Sammy Lee)Pat McCormick  (Pat McCormick)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 24. 10. 1954

Film Bob Mathias Story, The přidal do databáze uživatel ketrinn, za jeho úsilí mu děkujeme. Ketrinn také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »